سریال منتالیست رو مجدد مرور می‌کنم. احسنت می‌گم به تمام عوامل این مجموعه. تمام جزئیات هماهنگی خاصی دارند که لحظه به لحظه‌ی این سریال رو جذاب می‌کنه. این سریال صرفا یک سریال جنایی نیست که کسل کننده باشه. شوخ‌طبعی خاص خودش رو داره. شخصیت پردازی قوی داره. تک‌تک شخصیت‌ها در کنار هم دلپذیر و تماشایی هستند. از موسیقی متن هوشمندانه‌ای بهره می‌بره. و این هوشمندی صرفا برای موسیقی برای تمام جزییات فیلم دیده میشه؛ اعم از فیلم‌برداری، دکوپاژ و میزانسن، دیالوگ‌ها، شخصیت‌پردازی، روند اتفاق‌ها در طول یک قسمت و حتی تمام قسمت‌های فصل‌ها. طوری که بعد از پایان کل سریال متوجه برنامه‌ریزی دقیق داستان در کل فصل‌ها خواهید شد و این اتفاقی نیست.

پی‌نوشت: در قسمت هشتم فصل دوم:‌ مینرلی رئیس cbi در این تیم نیست. گرچه نمیشه گفت مینرلی جزو شخصیتهای اصلی این سریال نیست ولی واقعا حیف که دیگه نمی‌بینمش چون خیلی خیلی محبوب و دوست داشتنیه. این شخصیت به بهانه اینکه دیگه تحمل از دست دادن اعضای تیمش رو نداره خودش رو بازنشسته می‌کنه.

مامور سن‌باسکو هم که حدود سه چهار قسمت با شخصیتش آشنا شده بودم تازه در قسمت هشتم خیلی جذاب شده بود که متاسفانه در همین قسمت کشته میشه. البته سریال در قسمت ها و فصل‌های بعد نقاط قوت خودش رو حفظ می‌کنه که همین نشان از خبرگی و توانایی نویسندگی و کارگردانی این سریال است.

این سریال رو در سطح اینترنت می‌توانید به صورت‌های مختلف دانلود کنید. اما به انتخاب بنده این سریال را به صورت دو زبانه انگلیسی و دوبله فارسی و بدون سانسور دانلود کنید. دوبله فارسی جذاب آن را از دست ندید. چرا که در دوبله فارسی چیزی را از دست که نمیدید که هیچ بلکه جزییات جذابی به آن نیز اضافه شده که در زبان اصلی نیست. لینک دانلود آن را در زیر قرار دادم:

دانلود سریال منتالیست دوبله فارسی دو زبانه

آخر فیلم چی شد؟

پیشنهاد یک فیلم

پیام فیلم

زندانی‌‌ها زندانی بی‌کفایتی فیلم‌ساز

یه روز برفی در تهران (پارک هنرمندان) + عکس + ویدیو

سریال منتالیست+پی‌نوشت

نگاهی کوتاه به سریال آقازاده

سریال ,رو ,قسمت ,تمام ,دوبله ,فارسی ,این سریال ,دوبله فارسی ,از دست ,خودش رو ,در قسمت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

alitala اگر با من نبودش هیچ میلی...چرا ظرف مرا بشکست لیلی ؟ فیلم کده سخن بلاگ جهرم شناسی KING APPS آریــــانـــت_خـدمـات فـنـی کـامـپـیـوتـر با کادری مجرب در محل شما کلاسیک وب venusgrafikh ayene99